Libelle Temizlik Robotu Alarm Işığı Yanıyor

Ev temizliğinin daha etkili bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan Libelle temizlik robotu, diğer teknolojik aletlerde olduğu gibi zamanla arızalar ortaya çıkarabilir. Bazı adımlara dikkat edilerek rahatlıkla ortadan kaldırabilecek bu hatalar sonrasında temizlik robotu aynı şekilde verimli olarak kullanılmaya devam edilecektir.

Sert Cisimleri Çekmemeye Özen Gösterin
Cihazla birlikte sert cisimleri çekmeniz cihazın zorlanmasına ve bu tarz bir bildirim almanıza neden olacaktır. Cihazın normal seyrinde çalışmaya devam edebilmesi için büyük birikintileri ve sert cisimleri cihazla birlikte çekmemeye çalışmalısınız.

Cihaz Parçaları Kontrol Edilmeli
Libelle temizlik robotunun parçalarında temizlik ihmallerinden kaynaklı olarak ortaya çıkan tıkanıklar bu sorunu ortaya çıkarabilir. Libelle ışıkları yanıp sönüyor hatasını alan kullanıcılar hortum temizliği yapmalı ve bu adımdan sonra cihazı yeniden kullanmaya özen göstermelidir.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ İÇİN BİZİ ARAYIN
444 78 56

Sorun Devam Ediyorsa Mutlaka Teknik Servise Danışın
Bu adımları denediğiniz takdirde halen cihazla ilgili bu sıkıntı devam ediyorsa, vakit kaybetmeden Libelle servis adresinden yardım almanız doğru olacaktır. Bu şekilde konu hakkında herhangi bir yeni arızaya yol açmadan ve zaman kaybına uğramadan sorunun çözümünü de sağlamış olursunuz. Aynı zamanda teknik servisten cihazın temizliği ve bakımı hakkında gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Cihazın doğru bir şekilde kullanımı ve düzenli bir şekilde temizliğinin yapılmasından sonra, cihazdan daha uzun zamanlı olarak yararlanmanız söz konusu olacaktır.

Servis Çağır
Profilo Servis Kombiteknisyeni.org Beyazesyateknisyeni.com Bosch Servis Altus Servis Arıza Çözüm Kombi Çözüm Klima Çözüm